طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب اعضای اندیشکده فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در حکمی اعضای اندیشکده فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی را منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی در حکمی حجج اسلام والمسلمین سیدحسام‌الدین حسینی، ابراهیم احمدنژاد، مرتضی حاجیانی، حمید نوروزنژاد و آقایان علی میرعرب و محمود متین‌فر را به عنوان «اعضای اندیشکده فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی» منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

‌نظر  به ‌مراتب علمی، تعهد، توان‌مندی و سوابق ارزش‌مند مدیریتی به‌موجب این‌حکم، به‌مدت دو سال، به‌عنوان «عضو اندیشکده فضای مجازی» منصوب می‌شوید.

پیدایش فضای مجازی در چند دهه‌ اخیر یکی از بزرگ‌ترین نمادهای تحول جهانی است. رخدادی که تأثیرات شگرف آن هر روز در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و دفاعی در عرصه‌ ملی و بین‌المللی نمود بیش‌تری پیدا می‌کند. امروزه فضای مجازی بستری است که تعامل کاربران و نظام‌های اجتماعی را شکل می‌دهد و تشکیل اندیشکده، تداوم یک مجموعه متشکل از شبکه‌های ارتباطی میان کارشناسان مختلف در حوزه‌های مطالعات علم و فناوری، فرهنگ و آموزش‌عالی و فضای مجازی می‌باشد که هم‌فکری‌ها و فعالیت‌های خود را به‌صورت مجازی و از طریق پیام‌رسان‌های اجتماعی انجام می‌دهند تا به‌طور خاص در حوزه فضای مجازی به دنبال پر کردن خلأ فهم و رویکرد فنی– اجتماعی به فضای مجازی و طراحی نظریه، دکترین و الگوی حکمرانی فضای مجازی جمهوری اسلامی ایران باشد؛ لذا امید می‌رود در پی لبیک‌گویی به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در صدور فرمان «جهاد تبیین»، با سعی و تلاش جهادی جناب‌عالی و همکاری و همیاری مجموعه دفتر تبلیغات اسلامی، با توجه به ظرفیت غنی موجود و تعامل مناسبت با واحدهای مرتبط، اعم از درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، بتوانیم در قالب وظایف ابلاغی اقدام نماییم.

امید است در ظل توجهات امام عصر(عج) و به یاری خداوند متعال در انجام وظایف موفق و مؤید باشید.
منبع:
كلمات كليدي : انتصاب اعضاء , اندیشکده فضای مجازی , دفتر تبلیغات اسلامی , مهندس محمود متین فر

تاریخ خبر: 1400/8/5 چهارشنبه
تعداد بازدید کل: 56 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 57
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مديريت فناوري اطلاعات پژوهشگاه
مجری سایت : شرکت سیگما