از سوی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه:

کارگاه های ارتقاء دانش فناوري اطلاعات اعضاء هيئت علمي و محققين برگزار می شود

اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با هدف ارتقاء دانش فناوري اطلاعات اعضاء هيئت علمي و محققين و آگاهي و استفاده از دانش و فناوري‌هاي روز در جهت انجام پژوهش‌ها اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی نموده است.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، محمود متین فر "رئیس اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی"، گفت: برای فصل پاییز در ماه های آبان و آذر، 4 کارگاه "آشنایی مقدماتی با ابزارهای پژوهشی گوگل" و "پروفایل پژوهشی" در تاریخ های 9 و 23 آبان و کارگاه های "بررسی شاخص‏های علم سنجی" و "آشنایی با منابع اطلاعاتی دیجیتال پژوهشی" در تاریخ های 7 و21 آذر برنامه ریزی شده است. 

وی با بیان اینکه این کارگاه ها با همکاری مرکز همکاری های علمی و بین الملل و اداره هیات علمی پژوهشگاه برگزار می شود، افزود: به شرکت کنندگان در کارگاه ها گواهی نامه معتبر شرکت در دوره ازسوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی اهدا خواهد شد.

رئیس اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی با اشاره به اینکه کارگاه ها بصورت منظم و فصلی برنامه ریزی شده و برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: شرکت برای عموم اعضاء هيئت علمي و محققين آزاد است و علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این کارگاه ها از طریق لینک http://dte.bz/itworkshop  ثبت نام کنند.
منبع:
كلمات كليدي : کارگاه های ارتقاء دانش فناوري اطلاعات , اعضاء هيئت علمي و محققين , مهندس محمود متین فر , پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

تاریخ خبر: 1400/8/4 سه‌شنبه
تعداد بازدید کل: 50 تعداد بازدید امروز: 1
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 51
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مديريت فناوري اطلاعات پژوهشگاه
مجری سایت : شرکت سیگما